پلوتون

نگینی درخشان بر تارک صنعت ایران

گروه صنعتی پلوتون یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع برودتی در ایران با بهره گیری از آخرین روش های علمی و تکنولوژیک و ترکیبی از نیرو های متخصص و کارآمد از نخستین روزهای تأسیس نیل به اصل خودکفایی را با هدف غایی تولید برتر و نوآوری و ارتقاء کیفیت تجهیزات برودتی از طریق انطباق تولید با استاندارد های ملی و جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده است. پای بندی به این تفکر موجوب گردیده است تا این گروه صنعتی همچون نگینی درخشان بر تارک صنعت کشور بدرخشد. گروه صنعتی پلوتون به واطه تداوم عملکرد مطلوب در حوزه تولید محصولات با کیفیت، موفق به استقرار سیستم های مدیریت نیز شده است. بدیهی است کسب افتخارات توسط گروه صنعتی پلوتون بدون حضور نیرو های آموزش دیده و مجرب آن دست نیافتنی می نمود و با توجه به پشتکار و اهتمام نیروهای متخصص و مجرب آن که در واقع سرمایه های آن هستند بااتکا به خداوند و امید به آینده ای بس درخشان تر به سوی افق های برتر و جدید گام بر می دارد. امید است فریضه مشتری مداری، رشد و تعالی کیفیت و بهبود مستمر، سرلوحه عملکرد مهندسین و کارگران زیر مجموعه پلوتون باقی بماند.ما به اعتماد شما احترام می گذاریم 

پلوتون

ایزوها و استانداردهای بین المللی

گروه صنعتی پلوتون با مدنظر قرار دادن تجربیات ارزشمند کسب شده طی ۳۰ سال فعالیت به عنوان شالوده و سنگ بنای فرهنگ سازمانی خویش،  زمینه و بستر لازم را برای تبدیل به یک سازمان پیشرو فراهم نموده و در این راستا از خدمات برجسته ترین موسسات و انجمن ها و مراجع تخصص داخلی و خارجی بهره جسته و از جدیدترین استاندارد ها و رویه های ملی، منطقه ای و بین المللی در راستای پیش برد اهداف حرفه ای خویش استفاده می نماید.

گروه صنعتی پلوتون اقدام به طرح ریزی، پیاده سازی و نگاهداری نظام مدیریت کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست به عنوان بستری برای رسیدن به فرآیند سازمانی و تعالی سازمانی خود نسبت به استقرار آنها نموده است.

 

خدمت رسانی

گروه صنعتی پلوتون خدمات خود را مطابق استاندارد های فنی و مهندسی و مدیریتی در سطح ملی و بین المللی ارائه می نماید. بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی پلوتون مفتخر است که شما را در یادگیری نحوه استفاده و نگهداری صحیح صنایع و تجهیزات برودتی راهنمایی وکمک کرده و در صورت نیاز به تعمیر، با طیف گسترده خدمات پس از فروش شما مشتری گرامی را از لحاظ عمل به تعهدات خدمات در آرامش نگاه می دارد. لازم به ذکر است، کلیه متخصصان واحد خدمات پس از فروش اشخاصی هستند که به طور کامل مفهوم تجارت را درک کرده و آموزش های لازم را فرا گرفته اند و قادرند انواع صنایع و تجهیزات برودتی را به طور کامل سرویس نمایند.

مشتری مداری

گروه صنعتی پلوتون به پشتوانه تجربه طولانی و بهره گیری از دانش فنی موفق و حسن اعتماد معتبرترین مشتریان کشور، افتخار دارد به صورت فراگیر در قلمرو صنایع و تجهیزات برودتی کشور پاسخگوی نیاز مشتریان در سراسر ایران با پشتوانه مشتری مداری باشد.

شبکه کنترل کیفیت محصولات پلوتون

تمامی محصولات پلوتون در حین تولید کنترل کیفیت می گردد و این کنترل از انتخاب مواد اولیه شروع می شود و در تمامی مراحل تولید ادامه می یابدو مطابق با دستورالعمل های مدرن کیفیت تحت آزمایش هایی که توسط شرکت های غیر وابسته تخصصی و نیز مسئول کنترل کیفیت پلوتون صورت می پذیردتا شرایط را به وجود آورد تا تمامی محصولات تولیدیدر مراحل تولید در مراحل تولید گواهینامه های تایید کیفیت تولید را تحصیل نمایند.

صادرات محصولات به عنوان یکی از اهداف بلند مدت پلوتون می باشد و پلوتون با تجهیز خود به تکنولوژی جدید گام های بلندی را در این زمینه برداشته که موجب افزایش قابلیت های صادراتی، تولیدی و کیفی آن گردیده و محصولات آن توسط پیمانکاران حرفه ای در اقصی نقاط ایران و جهان ارسال و استفاده گردیده است و هم اکنون به بیش از ۱۰ کشور جهان محصولات آن صادر می گردد.

پلوتون با دارا بودن کادر فنی مجرب، مهندسین ورزیده، آخرین تکنولوژب روز، شبکه توانمند آموزش، نصب و خدمات پس از فروش در سراسر ایران و تامین لوازم مصرفی یدکی مورد نیاز و شبکه وسیع فروش بهترین مجموعه ارزشمن در این رابطه بوده و پیشتاز ایجاد تحولی بنیادین در این عرصه در ایران گشته است.

از امتیازات محصولات پلوتون ارائه ضمانت نامه رسمی طلایی محصولات به خریداران می باشد. تکنولوژی پیشرفته محصولات پلوتون با اطمینان خاطر توانایی ایجاد ایمنی و امنیت و ضمانت بیشتر را برای مصرف کنندگان آن به ارمغان می آورد.

 

 

پلوتون با سرمایه گذاری در زمینه های تحقیق و توسعه و با بهره گیری از توان متخصصین تحصیل کرده و کارشناسان و مهندسین خود آمادگی دارد تا در حوزه های صنعت پیش ساخته مبادرت به ارائه مشاوره نماید و تامین نیاز های مشتریان خود را به نحو مطلوب برآورده سازد و برای آنان آرامش و امنیت را به ارمغان آورد.