محصولات پلوتون

محصولات پلوتون؛ در این بخش می توانید مصولات گروه صنعتی پلوتون (PLUTON) را مشاهده کرده و با انتخاب هریک از محصولات با مشخصات و نوع کاربری آن آشنا شوید.

پلوتون یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع برودتی در ایران به شمار می آید. دامنه ی وسیع یخچال های ویترینی و فروشگاهی، فریزر های بدون برفک و فروشگاهی، یخچال های پرده هوا و …، این گروه صنعتی را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنایع برودتی و فروشگاهی، بدل کرده است.

یخچال ویترینی مکعبی PLR 25 CD

این نوع از یخچال های تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با دو سایز عرض ۲۵۰ و ۲۰۰ سانتی متر مناسب فروشگاه های کیک و شیرنی و کافی شاپ ها بوده و همچنین در دو مدل کمپرسور با توان های ۱HP و ۳.۴HP، تولید و به بازار عرضه شده اند. 

یخچال ایستاده دو طرف نما PLR 23 N

این نوع از یخچال های تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با عرض ۲۰۰ سانتی متر مناسب سوپر مارکت ها و فروشگاه های  با متراژ متوسط و بالابوده و با توجه به قدرت ۱HP کمپرسور تعبیه شده در آن، جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

یخچال ایستاده قصابی دوطرف نما PLR 23 D

این نوع از یخچال های تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با عرض ۲۵۰ سانتی متر مناسب سوپر مارکت ها و فروشگاه های  با متراژ متوسط و بالا بوده و با توجه به قدرت ۱.۵HP کمپرسور تعبیه شده در آن، جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

یخچال ایستاده دوطرف نما PLR 22 N

این نوع از یخچال های تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با عرض ۱۵۰ سانتی متر مناسب سوپر مارکت ها و فروشگاه های  با متراژ متوسط و پائین بوده و با توجه به قدرت ۳.۴HP کمپرسور تعبیه شده در آن، جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

فریزر ایستاده ۶ درب پشت بسته PLR 26 N

این نوع از فریزرهای تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با عرض ۲۰۰سانتی متر مناسب فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی  با متراژ بالا بوده و با توجه به قدرت ۳.۴HP کمپرسور تعبیه شده در آن، جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

یخچال ایستاده پشت بسته PLR 12 N

این نوع از یخچال های تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با عرض ۱۵۰ سانتی متر و ارتفاع ۲۲۰ سانتی متری مناسب سوپر مارکت ها و فروشگاه های مختلف با متراژ متوسط بوده و با توجه به قدرت ۳.۴HP کمپرسور تعبیه شده در آن، جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

فریزر ایستاده ۳ درب پشت بسته PLR 13 N

این نوع از فریزرهای تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با عرض ۲۰۰ سانتی متر مناسب سوپر مارکت ها و فروشگاه های مختلف با متراژ متوسط بوده و با توجه به قدرت ۳.۴HP کمپرسور تعبیه شده در آن، جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

فریزر ایستاده ۴ درب پشت بسته PLR2.5 4N

این نوع از فریزرهای تولید شده توسط شرکت پلوتون (PLUTON) با عرض ۲۵۰ سانتی متر مناسب سوپر مارکت ها و فروشگاه های مختلف با متراژ بالا بوده و با توجه به قدرت ۲HP کمپرسور تعبیه شده در آن، جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.